Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Pardesü Modelleri

Mevsime uygun kumaş yapıları ve renk seçenekleri ile pardesüler, her daim vitrinlerde yerini almıştır. Bu sezon açık pastel renkler yoğunlukta olup haki renk ve yeşilin diğer tonları, bordo, kırmızı ve kahve bayanların da yoğun ilgi gösterdiği üzerinde daha fazla durduğu renk seçenekleridir. Boydan boya alt kumaşı kahverengi üzerinde kahvenin farklı tonları ile oynanmış renkli model, yine tamamı düz renk fakat bu defa sadece göğüs kısmı kuşaklı veya aksesuar kemer kullanılmış model, mevcuttur.

Pardesü alırken nelere dikkat edilir?

Giyim tarzı ve renk seçeneği kişinin tamamen zevkine ve tarzına uygun olarak seçmesi gereken, kıyafetlerinin, ayakkabılarının, çantasının ve örtüsünün uyumlu olmasına dikkat eden bireyler seçimini bu püf noktalara dikkat ederek yapar. Pardesü modellerinde kumaş tipi keten, pamuklu, deri ve kot çeşidinde olsa da renk tercihi her kumaş için çok çeşitlidir.

Daha süslü nakışlı ya da taşlı modeller genelde abiye gurubuna girdiği için, özel günlerde tercih edilir. Spor giyim tarzını daha fazla kullanan bayanlar ise kot tercihi veya mevsime göre deri tercih edebilirler. Genelde yaka modelleri ile oynanmış, hakim yaka veya geniş yakalara yer verilmiştir. Bunun yanı sıra tek renk seçeneği mevcut olsa da gerek kareli kumaş gerekse farklı motifler ile birden fazla rengin bir arada olduğu modeller yoğunluktadır.