Alışveriş sepetinizde ürün yok.

XML BAYİLİK

Tesettür XML BAYİLİK

Başvuru : 
Tesettür XML Tedarik sistemimize başvuru yapabilmek için öncelikle bir vergi mükellefiyetinizin olması gerekmektedir.
Başvuru sırasında bize ticari ünvanınızı ve fatura bilgilerinizi eksiksiz olarak iletmeniz gerekmektedir.
Başvuru için info@sedanur.com mail adresi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Başvurunuzun bize ulaşmasının ardından gerekli kontrol yapıldıktan sonra uygun görüldüğü takdirde, kayıtlar tamamlanarak iş ortaklığınız aktif edilmektedir.

Sipariş, Ödeme Ve Teslimat : 
Başvurunuz onaylandıktan sonra tarafınıza iletilen iş ortağı giriş bilgileriniz ile “www.sedanur.com ” adresimizden giriş yaparak siparişinizi oluşturmanız gerekmektedir. 
Hafta içi saat 15:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 15:00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün kargoya teslim edilmektedir.
Ön ödeme yöntemi ile çalışmaktayız. Başlangıç olarak  3.000TL ön ödeme yapıp verdiğiniz siparişleriniz bakiyenizden düşülerek sistem işlemektedir. Bakiyeniz tükendiğinde tekrar tarafınızdan ödeme yapılarak çalışma devam etmektedir.

Ürün Kar Oranları : 
Ürün kar oranları, başvurunuz sırasında iletilecektir.  XML çıktısında size, KDV dahil olmak üzere satış fiyatları gönderilmektedir.
Çeşitli dönemlerde sizler için hazırladığımız kampanyalar sayesinde siz de müşterilerinize uygun fiyatlar sunabilme imkanı buluyorsunuz.

Faturalandırma : 
Oluşturduğunuz siparişlerin faturaları sipariş gününde kesilmektedir.

İade Ve Garanti : 
Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik vasfını kaybetmiş, bir başka müşteri tarafından satın alınamayacak olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

Tesettür XML Tedariği Kullanımı Ve Ücret: 
Aldığınız XML hizmetini sadece vereceğiniz IP üzerinde konumlanan tek domain üzerinden kullanma hakkı verilmiştir.
Ürün kar oranları  ve detaylı bilgi için info@sedanur.com mail adresi  veya  0532 153 5087 numaralı telefondan  iletişime geçiniz.